Hledáte každodenní úlevu při alergiích či astmatu?


Kdo jsme

ZAREN – Ecoclean, s.r.o.
sídlo: Roháče z Dubé 238/7, 779 00 Olomouc
zapsaná u rejstříkového soudu v Ostravě, spisová značka C 24604

bankovní spojení: ČSOB, a.s., číslo účtu: 171566834/0300
Věděli jste, že dlouhodobé nebo opakované vystavení organismu běžně používaným chemickým čisticím prostředkem může zhoršovat průběh a příznaky alergií či astmatu?
 
Za posledních sto let se počet alergiků v Evropské unii zvýšil z půl procenta populace na více než 40 procent a trend nárůstu pokračuje nadále, čímž přibývají neustále noví pacienti s tímto typem onemocnění.
alergie
 

JE ČAS NA ZMĚNU MYŠLENÍ

Je nesporné, že na vznik a průběh alergických onemocnění má podstatný vliv dlouhodobé působení prostředí, ve kterém se vyskytuje, především koncentrace známých alergenů - spouštěčů.
 
Udržujme proto naše domácnosti čisté, v souladu s principy ekologie a volné přírody. S technikou čištění ZAREN Ecoclean spolehlivě vyčistíte všechny povrchy domácnosti s použitím pouze čisté vody.ké unii zvýšil z půl procenta populace na více než 40 procent a trend nárůstu pokračuje nadále, čímž přibývají neustále noví pacienti s tímto typem onemocnění.
 
drugda
 
 

MUDR. BRANISLAV DRUGDA doporučuje

Přední specialista s 2 atestaci z interního lékařství a z respirační medicína. Absolvent lékařské fakulty UK, od roku 1993 působil jako lékař v Národním ústavu tuberkulózy a respiračních onemocnění. V období 1997 - 2003 působil jako primář Kliniky funkční diagnostiky NÚTARCH.
 
Je spoluzakladatelem Centra pro léčbu cystické fibrózy u dospělých a Centra pro před a po transplantační péči o pacienty zařazených do programu transplantace plic. Od roku 2003 působí jako specialista v Pneumo - Alergo Centre v Bratislavě.
MUDr. Branislav Drugda je spoluautorem publikací Standardní diagnostické postupy, Praktická respirológia medicína; je autorem resp. spoluautorem v 12 časopiseckých publikacích. Je členem České pneumologické a ftizeologickej společnosti a European Respiratory Society.